Yaşam Çiçeği ve Bereket Yağı Seti
Yaşam Çiçeği ve Bereket Yağı Seti

Yaşam Çiçeği ve Bereket Yağı Seti

Fiyat : ₺375,00(KDV Dahil)

Yaşam çiçeği gibi önemli bir *kutsal sembol ile uçucu yağların enerjisi bir araya gelerek sinerji oluşturur. Gün içinde frekansınızı yükseltmek için seramik kokulandırıcı üzerine dilediğiniz bir uçucu yağdan damlatıp koklayabilirsiniz. Sırsız seramik yapısı sayesinde kokuyu uzun süre hapsedecektir, koku azaldığında yenilemek gerekir. Her biri tek tek elde üretilmiştir. Kolye, tılsım, araba süsü ya da cebinizde, çantanızda taşıyabilirsiniz. 

 

:

 

 

BEREKET UÇUCU YAĞ KARIŞIMI 5 ml

Bilinçaltını etkileyen tek ve en eski algımız olan koku duyusu beyinde bulunan limbik sistemle bağlantılıdır. Bu nedenle hafıza, ruhsal durum, stres ve konsantrasyon ile yakından ilgilidir. Aromaterapi; ruh, beden ve zihin olarak bütünsel anlamda iyileşme sağlar.

Bereket uçucu yağ karışımının içinde bulunan yağlar:
Mür uçucu yağı (Commiphora myrrha)
Günlük uçucu yağı (Boswelia neglecta)
Paçuli uçucu yağı (Pogestemon cablin)
Karanfil uçucu yağı (Syzygium aromaticum)
Sedir uçucu yağı (Cedrus atlantica)
Itır uçucu yağı (Pelargonium graveolens)
Ylang Ylang uçucu yağı (Cananga odorata)
Portakal uçucu yağı (Citrus sinensis)

Uyarılar: Uçucu yağlar güçlü fizyolojik etkilere sahiptir. Hamile ya da emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışın. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz ve cilde direkt temasından sakınınız. Karanlık ve serin bir ortamda, kapağı kapalı bir şekilde saklayınız.

 

YAŞAM ÇİÇEĞİ SERAMİK KOKULANDIRICI

evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktasıdır. Kainatın özünden gelen ilhamdır. Yaradılışın sırrını içinde barındırır, Tanrı’nın mührü olarak adlandırılır. Enerjiyi yükselten, aurayı koruyup genişleten en önemli semboldür. İç içe geçmiş 19 çember ve dışındaki bir büyük çemberden oluşur. Altın oranı, 5 elementi, Platon’un 5 katı cismini ve diğer sembolleri içinde barındırır. Aslında 3 boyutludur. Tohumdan atoma, embriyodan çam kozalaklarına kadar farklı şekillerde karşımıza çıkar. Atlantis’ten bugüne dek kadim uygarlıklara ait arkeolojik kalıntılarda, çeşitli dini yapılarda, Leonardo da Vinci’nin çizimlerinde görülür.

Bu sembolün sezgisel gücü artırdığı, negatif enerjiye karşı koruduğu, bilinçaltı ve bilinç seviyesinde uyum ve denge sağlayarak frekansı yükselttiğine inanılır. Yaşam çiçeğini görmek, çizmek, aksesuar olarak ya da dekorasyonda kullanmak, kainatın özünden gelen ahenk ve güzellik ile uyumlanmaya yardım eder.

Sırsız seramikte tek tek elde üretilmiştir, 5 cm çapındadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR