terra doğal yaşam

Koklama Tüpü

Aromatik kokuya sahip bitkiler ve organik doğal ürünlerin yeri günümüzde tartışılmaz bir ilgi almıştır. Aromatik yağların fiziksel ve ruhsal açıdan faydaları bilinmekte olup koklama tüpleri de birçok fiziksel ve duygusal rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Koklama Tüpü

Alternatif tıp veya tamamlayıcı olarak kabul edilen aromaterapi günümüzde çok yaygın olarak tercih edilmektedir. Aromatik kokulu bitkilerin meyve, tohum, kabuk, kök ve çekirdeğinin damıtma veya buharla oluşturulan yağı ile tedavi yöntemine aromaterapi denir. Gerek fiziksel gerekse ruhsal yönden etkili olan bu güçlü ve etkili kokular zihinsel ve duygusal şifa dağıtırlar. Çok eski çağlardan beri kullanılmakta olup günümüzde de birçok alanda yararlanılmaktadır. Koklamanın tüm canlılar için önemi büyüktür. Güzel ve hoş kokular bedenimize ve ruhumuza iyi geldiği gibi kötü kokulardan anında kaçıp kurtulmak isteriz. Günümüzde üretilen aromatik koklama tüpü çeşitleri sayesinde her an yanınızda taşıyabileceğiniz son derece faydalı aroma çeşitlerinden oluşan hoş kokular mevcuttur.

Koklama Tüpü Çeşitleri

Aromaterapinin kökenine bakacak olursak çok eski tarihleri görebiliriz. Tıp henüz ortada yokken insanlar doğadaki bitkilerden hastalıklarına çareler üretmekteydiler. Bu gerçek ışığında günümüz gelişmiş modern dünyasında da bu bitkilerin faydaları daha da geliştirilerek, bilimsellikle harmanlanmıştır. Bitkilerden elde edilen maddeler ile kozmetik ve güzellik alanında yoğun bir üretim yapılırken masaj, terapi gibi durumlarda da bu ürünlerden çok fazla yararlanılmaktadır. Bedensel ve zihinsel yararları yanında ruhsal ve duygusal etkileri de çoktur. Örneğin lavanta koklama tüpü çok tercih edilenler arasındadır. Koklama tüpünü burnunuza yaklaştırıp kokladığınız anda koku solunuma karışır. Birçok yönden sizi rahatlatıcı bir etki sağlar. Çok fazla kişinin büyük bir sağlık problemi olan migren ve bulantıda, baş ağrısı, uykusuzluk ve yorgunlukta oldukça rahatlatıcı etki sağlar. Lavanta gibi nane koklama tüpü de soğuk algınlığı ve solunum yolu rahatsızlıklarında etkili bir rahatlama sağlar.

Koklama Tüpü Fiyatları

Bedensel ve duygusal anlamda en iyi şifayı doğal ve organik kokularda bulmanız için üretilen koklama tüpleri sitemizin avantajlı fiyatları ile sizin isteklerinize karşılık vermektedir. Yüzde yüz doğal ve en iyi metotlarla üretilen her bir ürün, online alışverişte satıştadır. Koklama tüpü çeşitleriyle de bitkiler insanlara sağlık ve huzur vermeye başladı. Sitemizi ziyaret edebilir çeşitlerden satın alabilirsiniz.

1
Çerez Kullanımı