Yaşam Çiçeği Seramik Kokulandırıcı
Yaşam Çiçeği Seramik Kokulandırıcı

Yaşam Çiçeği Seramik Kokulandırıcı

Fiyat : ₺76,27(KDV Dahil)

El yapımı seramik aksesuar, 5cm çapında yaklaşık 8mm kalınlığında.

:

YAŞAM ÇİÇEĞİ SERAMİK KOKULANDIRICI

Seramik kokulandırıcı, Yaşam çiçeği gibi önemli bir kutsal sembol ile uçucu yağların enerjisi bir araya gelerek sinerji oluşturur. Gün içinde frekansınızı yükseltmek için seramik kokulandırıcı üzerine dilediğiniz bir uçucu yağdan damlatıp koklayabilirsiniz. Sırsız seramik yapısı sayesinde kokuyu uzun süre hapsedecektir, koku azaldığında yenilemek gerekir. Her biri tek tek elde üretilmiştir.

Kolye, tılsım, araba süsü ya da cebinizde, çantanızda taşıyabilirsiniz. İçme suyunuzun şifasını artırabilirsiniz.

“Evrenin gizemini anlamak istiyorsanız, enerji, frekans ve titreşim cinsinden düşünün.” Nikola Tesla

Kutsal geometri evrenin bilgisini yansıtmak için kullanılan bir iletişim aracıdır. Var olan her şey belirli bir düzen ve uyumla yaratılmıştır.

YAŞAM ÇİÇEĞİ, evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktasıdır. Kainatın özünden gelen ilhamdır. Yaradılışın sırrını içinde barındırır, Tanrı’nın mührü olarak adlandırılır. Enerjiyi yükselten, aurayı koruyup genişleten en önemli semboldür. İç içe geçmiş 19 çember ve dışındaki bir büyük çemberden oluşur. Altın oranı, 5 elementi, Platon’un 5 katı cismini ve diğer sembolleri içinde barındırır. Aslında 3 boyutludur. Tohumdan atoma, embriyodan çam kozalaklarına kadar farklı şekillerde karşımıza çıkar. Atlantis’ten bugüne dek kadim uygarlıklara ait arkeolojik kalıntılarda, çeşitli dini yapılarda, Leonardo da Vinci’nin çizimlerinde görülür.

Bu sembolün sezgisel gücü artırdığı, negatif enerjiye karşı koruduğu, bilinçaltı ve bilinç seviyesinde uyum ve denge sağlayarak frekansı yükselttiğine inanılır. Yaşam çiçeğini görmek, çizmek, aksesuar olarak ya da dekorasyonda kullanmak, kainatın özünden gelen ahenk ve güzellik ile uyumlanmaya yardım eder.

Bitkilerden elde edilen uçucu yağlar frekansı yüksek kokulu maddelerdir. Gül uçucu yağı 320 Mhz olarak ölçülmüştür. Sevgiyi, saflığı, sadeliği, Bir olmayı, beden-zihin-ruh bütünlüğünü simgeler. Uçucu yağların farklı frekansları farklı boyutlarda etki sağlar;

1. Düşük frekanslı yağlar – fiziksel değişim
2. Orta frekanslı yağlar – duygusal değişim
3. Yüksek frekanslı yağlar – ruhani gelişim ve farkındalık

Gül: 320 MHz
Altın Otu: 181 MHz
Günlük/Buhur: 147 MHz
Lavanta: 118 MHz
Solucan otu: 105 MHz
Sarı papatya: 105 MHz
Melisa: 102 MHz
Ardıç: 98 MHz
Turunçgiller: 91 MHz
Melek otu: 85 MHz
Nane: 78 MHz
Fesleğen: 52 MHz

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR