Relax Uçucu Yağ Karışımı
Relax Uçucu Yağ Karışımı

Relax Uçucu Yağ Karışımı

Fiyat : ₺315,00(KDV Dahil)
:

5 ml
Bilinçaltını etkileyen tek ve en eski algımız olan koku duyusu beyinde bulunan limbik sistemle bağlantılıdır. Bu nedenle hafıza, ruhsal durum, stres ve konsantrasyon ile yakından ilgilidir. Aromaterapi; ruh, beden ve zihin olarak bütünsel anlamda iyileşme sağlar.

Relax uçucu yağ karışımının içinde bulunan yağlar:
Organik Sedir Yağı (Cedrus Atlantica): Sinir sistemi üzerinde yatıştırıcı ve güçlendirici etkiye sahiptir. Meditasyonda etkilidir. İrade gücünü arttırır. Hem fiziksel hem de zihinsel boyutta etkilidir. Zhni arındırır. Kendine olan güveni arttırır.
Organik Lavanta Yağı (Lavandula Angustifolia) Ruhsal alanda dengeleyici, sakinleştirici, yapıcı, canlandırıcı ve ferahlatıcıdır. Zihinsel yorgunluğa iyi gelir. Stres, uykusuzluk ve depresyona karşı etkilidir.
Organik Petitgrain Yağı / Turunç Yaprağı (Citrus Aurantium) Ruh halini dengeleyici, neşelendirici, canlandırıcı, tazeleyici, afrodizyak özelliktedir. Stres ve gerginliği azaltır.

Kullanımı:
1. Buhurdanlığın su haznesi doldurulur, içine 5-10 damla yağ karışımından eklenir. Mum yakılarak yerine yerleştirilir. Yaklaşık her iki saatte bir 20-30 dakika kullanılması tavsiye edilir.
2. Aromaterapi bilekliği üzerine damlatılarak günlük parfüm olarak kullanılabilir.
3. Mendil ya da yastığa 2-3 damla damlatılıp koklanır.
4.Masaj yağı olarak 50 ml sabit yağa (shea yağı, badem yağı, zeytinyağı gibi) 15-20 damla uçucu yağ karışımından ekleyip iyice karıştırılır. Cilde sürmeden önce yama testi yapılması önerilir. Cilde sürdükten hemen sonra güneşe çıkılmamalıdır.

Uyarılar: Uçucu yağlar güçlü fizyolojik etkilere sahiptir. Hamile ya da emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışın. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz ve cilde direkt temasından sakınınız. Karanlık ve serin bir ortamda, kapağı kapalı bir şekilde saklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR