Joy Uçucu Yağ Karışımı
Joy Uçucu Yağ Karışımı

Joy Uçucu Yağ Karışımı

Fiyat : ₺315,00(KDV Dahil)
:

5 ml
Bilinçaltını etkileyen tek ve en eski algımız olan koku duyusu beyinde bulunan limbik sistemle bağlantılıdır. Bu nedenle hafıza, ruhsal durum, stres ve konsantrasyon ile yakından ilgilidir. Aromaterapi; ruh, beden ve zihin olarak bütünsel anlamda iyileşme sağlar.

Joy uçucu yağ karışımının içinde bulunan yağlar:
Organik Portakal Yağı (Citrus Sinensis): Neşelendirici, canlandırıcı, zihinsel ve fiziksel boyutta dengeleyicidir. Detoksifikasyon özelliğiyle soğuk mevsimlerde hastalıklardan korunmaya yardımcı olur.
Greyfurt Yağı (Citrus Paradisii): Stres ve depresyona karşı etkilidir. Canlandırır, neşelendirir, duyguları dengeler, sinirleri yatıştırır. Konsantrasyonu arttırır. Havayı tazeler.
Organik Limon Yağı (Citrus Limon): Ruhsal anlamda dengeleyici, aktive edici, konsantrasyon arttırıcıdır. Havayı temizleyerek hastalıklardan korunmaya yardımcı olur.
Organik Lime Yağı (Citrus Aurentifolia): Havayı tazeler, zihni canlandırır, yaşama sevinci verir. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Kullanımı:
1. Buhurdanlığın su haznesi doldurulur, içine 5-10 damla yağ karışımından eklenir. Mum yakılarak yerine yerleştirilir. Yaklaşık her iki saatte bir 20-30 dakika kullanılması tavsiye edilir.
2. Aromaterapi bilekliği üzerine damlatılarak günlük parfüm olarak kullanılabilir.
3. Mendil ya da yastığa 2-3 damla damlatılıp koklanır.
4.Masaj yağı olarak 50 ml sabit yağa (shea yağı, badem yağı, zeytinyağı gibi) 15-20 damla uçucu yağ karışımından ekleyip iyice karıştırılır. Cilde sürmeden önce yama testi yapılması önerilir. Cilde sürdükten hemen sonra güneşe çıkılmamalıdır.

Uyarılar: Uçucu yağlar güçlü fizyolojik etkilere sahiptir. Hamile ya da emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışın. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz ve cilde direkt temasından sakınınız. Karanlık ve serin bir ortamda, kapağı kapalı bir şekilde saklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR