Göz Çevresi Bakım Yağı
Göz Çevresi Bakım Yağı

Göz Çevresi Bakım Yağı

Fiyat : ₺198,31(KDV Dahil)
:

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞI

10 ml

İçindekiler

  • Soğuk sıkım Avokado Yağı (Persea Americana): Yapısında bulunan Palmitoleik asit ve değerli yağ asitleri hücre yenilenmesi, yoğun nemlendirme ve doğal güneş koruyucu özellik kazandırır. E, A, D ve B vitaminleri içerir. Cilde derinlemesine etki eder ve kolay emilir.
  • Pirinç Kepeği Yağı (Oryzasativa): B, E vitaminleri ve antioksidanlarca zengin içeriğiyle cildi nemlendirir, güneşin zararlı ışınlarından korur, yaşlanma belirtilerini geciktirir. Squalen etken maddesi D vitamini ve kolestrol sentezinde görev yaparak cildin yenilenmesini sağlar. Göz altı morluklarının oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Cilt tarafından kolay emilir.
  • Gül Ağacı Yağı (Antibarosaeodora): Doku yenilenmesini sağlar, kırışık oluşumunu önlenmesine yardımcı olur. Hassas, olgun, yıpranmış ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için anti-aging özelliktedir.

Kullanımı

 Temizlenmiş cilde sabah ve akşam kullanılması önerilir. Serumun ucundaki çelik bilye göz altı şişlikleri ve morlukları üzerinde etkilidir. Göz çevresine içten dışa doğru dairesel dokunuşlarla masaj yaparak uygulanır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR