Göz Çevresi Bakım Yağı
Göz Çevresi Bakım Yağı

Göz Çevresi Bakım Yağı

Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)
:

10 ml

Soğuk sıkım Avokado Yağı (Persea Americana): Yapısında bulunan Palmitoleik asit ve değerli yağ asitleri hücre yenilenmesi, yoğun nemlendirme ve doğal güneş koruyucu özellik kazandırır. E, A, D ve B vitaminleri içerir. Cilde derinlemesine etki eder ve kolay emilir.
Pirinç Kepeği Yağı (Oryzasativa): B, E vitaminleri ve antioksidanlarca zangin içeriğiyle cildi nemlendirir, güneşin zararlı ışınlarından korur, yaşlanma belirtilerini geciktirir. Squalen etken maddesi D vitamini ve kolestrol sentezinde görev yaparak cildin yenilenmesini sağlar. Göz altı morluklarının oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Cilt tarafından kolay emilir.
Gül Ağacı Yağı (Antibarosaeodora): Doku yenilenmesini sağlar, kırışık oluşumunu önlenmesine yardımcı olur. Hassas, olgun, yıpranmış ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için anti-aging özelliktedir.

Kullanımı: Temizlenmiş cilde sabah ve akşam kullanılması önerilir. Serumun ucundaki çelik bilye göz altı şişikleri ve morlukları üzerinde etkilidir. Göz çevresine içten dışa doğrudairesel dokunuşlarla masaj yaparak uygulanır.

Çerez Kullanımı