Çocuk Diş Macunu Tableti - Florürsüz
Çocuk Diş Macunu Tableti - Florürsüz
Çocuk Diş Macunu Tableti - Florürsüz
Çocuk Diş Macunu Tableti - Florürsüz

Çocuk Diş Macunu Tableti -Çilekli * Florürsüz

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

6 yaş ve üzeri çocuklar için kullanıma uygundur.

Parçala ve Fırçala!

Ağza alınan tablet arka tarafta bulunan dişler yardımı ile ısırılır ve çiğnenir sonrasında diş fırçası ile fırçalama yapılarak dişler temizlenir ve ağız bol su ile çalkalanır.

 

Ürün Adı: T-Brush Efervesan Diş Macunu Tableti - Çilek Aromalı - Florürsüz - Çocuklar için

İçindekiler: Sodium Bicarbonate, Tartaric Acid , Citric Acid Anhydrous, Microcrystalline Cellulose,
Fragaria Aroma, Calcium Carbonate, Polyethylene Glycol 6000, Sodium Cocoyl
Glutamate, Steviol Glycosides Rebaudiana Extract

 

:

Kullanım Şekli: PARÇALA – FIRÇALA - ÇALKALA

1 Adet t-brush diş macunu tableti ağıza alınır ve arka dişler yardımı ile parçalanır. Efervesan özelliği sayesinde doğal köpüklenme saniyeler içerisinde sağlanır ve minimum 2 dakika boyunca dişler fırçalanır. Sonrasında ağız su ile çalkalanır. 

Her cam şişe içerisinde 90 adet diş macunu tableti mevcut. Günlük 2 kez diş fırçalama rutininde 45 günlük kullanım sağlar.

 

Geleneksel diş macunu ve diş fırçalama yöntemlerinin aksine, yeni nesil diş bakım ürünleriyle farklı bir dönem başlatıyoruz!

Doğal diş macunu tabletlerimiz, zararlı kimyasal içermedikleri gibi ağız yolu ile zararlı madde emilimi sağlamadan, ağız bakımını keyifli bir hale getirir. T-brush diş macunu tabletleri hammaddelerini Avrupa’nın kozmetik ve ilaç sektöründeki liderlerinden temin edilerek geliştirilmiştir. T-brush diş macunu tabletleri,  SLS, Gluten gibi zararlı kimyasallar içermez. Formülündeki bileşenlerinde hayvansal DNA bulunmaz ve hayvanlar üzerinde deney yapılmadan GMP sertifikalı fabrikada üretilir. Bu yüzden vegan diş macunu tableti unvanını gururla taşımaktadır. Ayrıca özel geliştirilmiş efervesan özelliği sayesinde diş macunu tabletlerimiz doğal köpüklenme sağlayarak, kullanım sonrasında ağzınızda ferah ve ipeksi bir tat bırakır. Geliştirdiğimiz yeni nesil diş macunu tabletlerimizi “Paylaşımlık Diş Macunu” olarak da adlandırıyoruz.

Sağlık ağızda başlar!

Özellikle salgın hastalıklarda, geleneksel diş macunlarının kullanılması aile bireyleri arasında bakteri ve mikroorganizma paylaşılmasına yol açmaktadır. Geleneksel yöntemlerin aksine yenilikçi ürünlerimiz ile diş fırçasının diş macunu ile temasını tamamen ortadan kaldırıyoruz. Yeni nesil, kişiye özel, doğal diş macunu tabletleri ile aile bireyleri arasında yayılan bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunu engelleyerek hijyenik kullanım sağlıyoruz.

Bizler yenilikçi ve inovatif ürünler geliştirirken uygun oranda ayarlanması zor olan doz miktarını yenilikçi ürünümüz diş macunu tabletleri ile çözümlüyoruz. t-brush diş  macunu tabletleri, her kullanımda ihtiyaç duyulan içerik ve miktarda ürün bulunmakta. Bu sayede cam şişenin içerisinde bulunan son tablete kadar her diş fırçalamamızda aynı ihtiyaç duyulan oranda ürün kullanımı sağlıyoruz.

Kendi gereksinimlerimizi, gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılamak adına doğal içerik ve doğaya saygılı FSC sertifikalı ambalaj kullanmayı tercih ediyoruz. Gönderimlerimizde kullandığımız kutularımızı da  %100 geri dönüşümlü malzemelerden tercih ediyoruz. Yer yüzünde yaşayan tüm canlıların yaşamının daimi kılınması, yaşanılabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam için karbon ayak izimizi minimum seviyede tutmaya çalışıyoruz. Tükenebilir enerji kaynaklarını en efektif şekilde kullanarak, doğaya zarar vermeden ekonomik büyümeyi ve sosyal gelişimi destekliyoruz. 

Pratik kullanımı sayesinde sadece evinizin banyosunda değil, rahatlıkla seyahatlerinizde ve zarif tasarımı ile çantanızda her zaman yanınızda.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR