Ay takvimi
Ay takvimi

Ay takvimi

Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)

Ayın evreleri, kişisel ve ruhsal gelişimimize katkıda bulunabilmemiz için bizlere bir fırsat sunar. Doğanın döngüleriyle uyumlu ritüeller uygulamak enerjimizi yönlendirmemizi kolaylaştırır.

Ay takvimini, ayın döngülerini temel alarak gelişim yolcuğumuzu aydınlatması için tasarladık. 

A3 boyutunda(29*42 cm) mat kuşe kağıda basılmıştır. Çerçevesiz olarak gelir.

:

Ayın evreleri ile insan psikolojisi arasındaki ilişkiye dair düşüncelerin geçmişi milattan öncesine dek uzanıyor. Dolunayın okyanuslarda gel git oluşturması gibi beden sıvılarına ve beyine de etki ettiği, dolayısıyla duygularımızı etkilediği düşünülüyor.

28 gün süren ay döngüsü Yeniay ile başlayıp Dolunay fazında zirveye ulaşır. Büyüme evresinde bolluk ve bereket enerjisinin açığa çıkar. Dilek ve isteklerimizi kendinize çekebileceğiniz bir enerji alanı oluşturur. Dolunaydan sonraki evre ise artık size hizmet etmeyen düşünce ve davranış kalıplarını geride bırakabilmenizi destekleyen küçülme evresidir.

Dolunay ritüeli olarak; evinizin fiziksel ve enerjisel temizliği için tütsü ve uçucu yağlar kullanabilirsiniz. Kristallerinizi şarj edebilirsiniz. Rahatlatıcı bir duş almak iyi gelecektir. Geçmişte bırakmak istediklerinizi bir kağıda yazabilirsiniz. Dolunaydaki iniş çıkışlı ruhsal durumunuzu dengelemek için meditasyon, yoga yapabilir, dans edebilir ya da açık havada zaman geçirebilirsiniz.

Yeniay ritüeli olarak;  zihninizi arındırıp niyetlerinizi bir kağıda (hatta özel bir niyet defterine) yazabilirsiniz. Yazdıklarınızı imgelemek, gerçekten o durumu yaşıyormuşcasına hissetmek önemlidir. Yeniaylar, tohum ekmek için en idealdir  zira değişim ve yeniden doğuşun zamanıdır.

Şifa olsun,

Studio Po X Terra Doğal Yaşam

Etiketler
Ay, Ay takvimi, takvimi,