Aromaterapik Çakra Kolyesi
Aromaterapik Çakra Kolyesi
Aromatik Çakra Kolyesi
Aromatik Çakra Kolyesi

Aromaterapik Çakra Kolyesi

Fiyat : ₺238,98(KDV Dahil)
:

Aromaterapik Çakra Kolyesi

Yaşam enerjisi “chi” omur iliğimiz boyunca sıralanan “çakra” adlı enerji merkezlerinde yoğunlaşır. Çakra kolyesi her bir çakrayı temsil eden 7 renkli doğal taş ve siyah lav taşlarından oluşur. Şık kese içinde gelir.

Aromaterapik Çakra Kolyesi Kullanımı

Kolyenizin enerji temizliği ve kodlaması yapıldıktan sonra dilediğiniz uçucu yağdan 1-2 damla siyah renkli lav taşlarına sürün. Lav taşı gözenekli yapısı sayesinde yağı emip kokuyu hapsedecektir. Koku kaybolduğunda işlemi tekrarlayın.

Boyut

Küçük boy: 72 boncukludur. 24 cm

Büyük boy: 108 boncukludur. 35 cm 

72 sayısı

Numerolojiye göre 72 sayısı, enerji hoşgörü, hayırseverlik ve sezgiyi sembolize eder. Adalet, insanlığın refahı, iç gözlem ve maneviyatla rezonansa girer. İnsancıllık, hoşgörü, içgözlem, takım çalışması, idealizm, sezgisellik başlıca temsil ettiği alanlardır.

108 sayısı

Numerolojiye göre 108 sayısı, enerjinin sonsuz potansiyeliyle ile rezonansa girer. İdealizm, özgüven, kapsayıcılık, denge, merhamet, keşif başlıca temsil ettiği  alanlardır.

Aromaterapi

Evrede her şey titreşimdir ve bizler düşüncelerimiz, bedenimiz ve zihnimizle birlikte ekosistemin birer parçasıyız. 5 duyu organımızdan biri olan koku duyusu bazı özellikleriyle diğerlerinden farklıdır; bilinçaltına etki eder ve asla yanılmaz. Ansızın gelen bir kokuyla çocukluğumuza gidiveririz çünkü burnumuz beynimizin anılar ve duyguların yönetildiği limbik sistemiyle bağlantılı çalışır. (Olfactory system)

Çakralar

Çakralar binlerce yıllık geçmişe sahip; başta Ayurveda olmak üzere pek çok ruhani öğretide karşımıza çıkan; bedenimiz üzerine sıralandığı düşünülen yoğunlaşmış enerji merkezleridir. Çakra kelimesi Sansikritçe “tekerlek” anlamına gelir. Nadi, prana, chi gibi farklı isimlerle adlandırılan yaşam gücü çakralar üzerinde enerjinin içten dışa alışverişini sağlar. Her çakranın kendi mantrası(ses), rengi, kristali, uçucu yağı vardır. Yoga ve meditasyon, aromaterapi, renk, masaj ve nefes gibi terapiler bu enerjileri dengelemeye yardımcı olur.

  1. Kök Çakra: Akik- yaşıyorum
  2. Sakral çakra: Kaplan gözü- hissediyorum
  3. Solar pleksus çakra: Sitrin- yapıyorum
  4. Kalp çakra: Aventurin- seviyorum
  5. Boğaz çakra: Mavi akik- konuşuyorum
  6. 3. Göz çakra: Ametist- görüyorum
  7. Taç çakra: Kristal kuvars- anlıyorum

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR