Aromaterapik Çakra Kolye Seti
Aromaterapik Çakra Kolye Seti

Aromaterapik Çakra Kolye Seti

Fiyat : ₺550,00(KDV Dahil)

​​​​​​Aromaterapik Çakra Kolyesi, Yaşam enerjisi “chi” omur iliğimiz boyunca sıralanan “çakra” adlı enerji merkezlerinde yoğunlaşır. Çakra kolyesi her bir çakrayı temsil eden 7 renkli doğal taş ve siyah lav taşlarından oluşur. 

Sedir uçucu yağı, birinci ve altıncı çakraların dengelenmesine yardım eder. 

:

 

 

SEDİR UÇUCU YAĞI 10ml

Sedir ağacının odunsu kısmından elde edilir. Aromaterapide rahatlatıcı, sakinleştirici etkisiyle kullanılır. Topraklanmayı ve kendini gerçekleştirmeyi destekler. 

Kullanımı: Birkaç damla uçucu yağ, sabit yağ içine damlatıldıktan sonra masajla cilde uygulanır. Çakra kolyesinin siyah lav taşlarına sürülerek kokulandırılır.
Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı serin ve karanlık bir ortamda, ağzı kapalı olarak saklayınız. Hamilelerin ve çocukların kullanmadan önce doktora danışılması önerilir. Yara, yanık ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız. Alerji için cilt testi önerilir. Sadece harici kullanım içindir.

AROMATİK ÇAKRA KOLYESİ

 

72 sayısı, enerji hoşgörü, hayırseverlik ve sezgiyi sembolize eder. Adalet, insanlığın refahı, iç gözlem ve maneviyatla rezonansa girer. İnsancıllık, hoşgörü, içgözlem, takım çalışması, idealizm, sezgisellik başlıca temsil ettiği alanlardır.

108 sayısı, Numerolojiye göre 108 sayısı, enerjinin sonsuz potansiyeliyle ile rezonansa girer. İdealizm, özgüven, kapsayıcılık, denge, merhamet, keşif başlıca temsil ettiği  alanlardır.

Aromaterapik Çakra Kolyesi Kullanımı: Kolyenizin enerji temizliği ve kodlaması yapıldıktan sonra dilediğiniz uçucu yağdan 1-2 damla siyah renkli lav taşlarına sürün. Lav taşı gözenekli yapısı sayesinde yağı emip kokuyu hapsedecektir. Koku kaybolduğunda işlemi tekrarlayın.

Boyut: Küçük boy: 72 boncukludur, 24 cm. Büyük boy: 108 boncukludur, 35 cm 

Şık kese içinde gelir.

Aromaterapi

Evrede her şey titreşimdir ve bizler düşüncelerimiz, bedenimiz ve zihnimizle birlikte ekosistemin birer parçasıyız. 5 duyu organımızdan biri olan koku duyusu bazı özellikleriyle diğerlerinden farklıdır; bilinçaltına etki eder ve asla yanılmaz. Ansızın gelen bir kokuyla çocukluğumuza gidiveririz çünkü burnumuz beynimizin anılar ve duyguların yönetildiği limbik sistemiyle bağlantılı çalışır. (Olfactory system)

Çakralar

Çakralar binlerce yıllık geçmişe sahip; başta Ayurveda olmak üzere pek çok ruhani öğretide karşımıza çıkan; bedenimiz üzerine sıralandığı düşünülen yoğunlaşmış enerji merkezleridir. Çakra kelimesi Sansikritçe “tekerlek” anlamına gelir. Nadi, prana, chi gibi farklı isimlerle adlandırılan yaşam gücü çakralar üzerinde enerjinin içten dışa alışverişini sağlar. Her çakranın kendi mantrası(ses), rengi, kristali, uçucu yağı vardır. Yoga ve meditasyon, aromaterapi, renk, masaj ve nefes gibi terapiler bu enerjileri dengelemeye yardımcı olur.

  1. Kök Çakra: Akik- yaşıyorum
  2. Sakral çakra: Kaplan gözü- hissediyorum
  3. Solar pleksus çakra: Sitrin- yapıyorum
  4. Kalp çakra: Aventurin- seviyorum
  5. Boğaz çakra: Mavi akik- konuşuyorum
  6. 3. Göz çakra: Ametist- görüyorum
  7. Taç çakra: Kristal kuvars- anlıyorum

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR