terra doğal yaşam

Uçucu Yağ Karışım Seti

arklı yöntemlerle elde edilen uçucu yağlar, doğada bulunan çiçek, meyve, kabuk, yaprak ve köklerden yararlanarak elde edilir. Oda ısısında uçucu özelliğe sahip olup güçlü bir koku içermektedirler.

Uçucu Yağ Karışım Seti

Bu yağlar genelde sıvı bazen de yarı katı niteliğindedirler. Elde edilmesi işleminde su buharı distilasyon yöntemi kullanılır. Kaynayan sudaki su buharı içinde bulunan materyaller ile yoğunlaşır. Yapılan işlemler ile yağ sudan ayrılır. Toplama kabında ise aromatik su kalır. Birçok narenciye meyvesinde veya kabuklarında uçucu yağ olur ve bunlar sıkma yöntemi ile elde edilir. Bu maddelerin kullanım alanı çok fazladır. Gıda sektöründe de kullanılmakta olup kişisel bakım ve terapide de önemli bir yer tutar. Fiziksel ve ruhsal açıdan da birçok yararı olan bu ürünler günümüz aromaterapi alanında da tedavi amaçlı olarak yoğunlukla kullanılmaktadır. Online alışveriş kolaylığını kullanarak birçok kişi bu çeşitlerden yararlanmaktadır.

Uçucu Yağ Karışım Seti Çeşitleri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılan yağlar antibakteriyal ve antigungal özelliklere de sahiptirler. Güçlü kokuları ve içerikleri ile fiziksel yönde tedavi etkisi yüksek olup duygusal ve ruhsal yönden de oldukça rahatlatıcıdırlar. Terapi seanslarında fizyolojik etkisi yoğun olup oldukça fazla tercih edilmektedirler. Günümüz yoğun iş dünyası, stres ve birçok olumsuz etkiye karşı kişiler sıklıkla bu yöntemi kullanmaya başlamıştır. Online satışta tek olarak satıldığı gibi uçucu yağ karışımı ürünler set olarak da satışa sunulmuştur. Birçok bitki çeşidini bulabileceğiniz bu setler içinde lavanta, anason, adaçayı, çay ağacı, defne yaprağı, biberiye, fesleğen, gül yağı, kekik, portakal, limon gibi bitkiler olabilmektedir. Relax, joy, fokus ile bereket uçucu yağ karışımı oldukça ilgi görmekte ve çok tercih edilmektedir.

Uçucu Yağ Karışım Seti Fiyatları

Ürün, beden, ruh ve zihinde etkili bir bütünleşme sağlayarak tedavi edici etken yaratmaktadır. Kendinize olan güveni artırıcı, zihinsel rahatlamayı sağlayıcı ve birçok bedensel ve ruhsal rahatsızlığa çözüm olacağı kanıtlanan bu yağlar sitemizde sizin için sergilenmektedir. Tamamen doğal ve katkısız olup kaliteli ürün niteliğinin tüm özelliklerini taşımaktadır. Çok uygun fiyatlar ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

1
Çerez Kullanımı