Aromatik Çakra Bileklik Seti
Aromatik Çakra Bileklik Seti

Aromatik Çakra Bileklik Seti

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
:

AROMATERAPİK ÇAKRA BİLEKLİĞİ SETİ 1 ADET BİLEKLİK VE LAVANTA UÇUCU YAĞINDAN OLUŞUR.

AROMATİK ÇAKRA BİLEKLİĞİ

Uçucu yağların ve kristallerin enerjimizi artırması niyetiyle hazırladığımız bilekliklerimizde siyah lav taşları ve 7 temel çakrayı temsil eden renkli doğal taşlar bulunuyor.
Siyah lav taşları uçucu yağ sürüldüğünde yağı emiyor ve kokuyu hapsediyor. Koku azaldığında işlemi tekrarlamak gerekiyor.

Çakra taşları;

 • Kırmızı akik - Kök çakra
 • Kaplangözü - Sakral çakra
 • Sitrin - Solar pleksus çakra
 • Aventurin - Kalp çakra
 • Mavi akik - Boğaz çakra
 • Ametist - Üçüncü göz çakra
 • Kristal kuvars - Taç çakra

Enerji temizliği ve kodlama bilgisinin yazılı olduğu mini kullanım klavuzuyla şık siyah kese içinde gelir.

Farklı boyları mevcuttur.

Kadın, erkek, çocuk herkes kullanabilir.


LAVANTA UÇUCU YAĞI 10 ml

(Lavandula angustifolia )

Lavanta yağı, her evde bulunması gereken, dünyada yaygın olarak kullanılan uçucu yağdır. Serinletici, ferahlatıcı ve rahatlatıcı özelliktedir. Sinirleri yatıştırarak rahat bir uykuya geçişi kolaylaştırır. Aynı zamanda güçlü bir dezenfektandır. Yara ve yanıklarda, böcek sokmalarında ilk yardım için kullanılabilir.

Perslilerden Romalılara kadar pek çok uygarlığın banyo ritüellerinde yer alan lavantanın Latince adı -lavare yıkamak, temizlemek anlamına gelir.
Lavantanın angustifolia türünden elde edilen uçucu yağı en fazla teröpotik niteliğe sahip olandır ve Tıbbi lavanta olarak adlandırılır.

Kullanımı:

 1. Buhurdanın su haznesi doldurulur, içine 5-10 damla lavanta yağı eklenir. Mum yakılarak yerine yerleştirilir. Yaklaşık her iki saatte bir 20-30 dakika kullanılması tavsiye edilir.
 2. Aromaterapi bilekliği üzerine damlatılarak günlük parfüm olarak kullanılabilir.
 3. Mendil ya da yastığa 2-3 damla damlatılıp koklanır.
 4. Masaj yağı olarak 50 ml sabit yağa (shea yağı, badem yağı, zeytinyağı gibi) 15-20 damla uçucu yağ karışımından ekleyip iyice karıştırılır. Cilde sürmeden önce yama testi yapılması önerilir.

Uyarılar:Uçucu yağlar güçlü fizyolojik etkilere sahiptir. Hamile ya da emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışın. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz ve cilde direkt temasından sakınınız. Karanlık ve serin bir ortamda, kapağı kapalı bir şekilde saklayınız.

Çerez Kullanımı